Tylko fakty – najlepsze audiobooki

Książki przeznaczone do słuchania dopiero niedawno znalazły szersze grono odbiorców. Wcześniej korzystały z nich przede wszystkim osoby niewidome, które z kaset poznawały dzieje swoich ulubionych bohaterów. Dzisiaj sięgamy po nie chętnie przede wszystkim ze względu na wygodę. Dzięki audiobookom „czytamy” kiedy jedziemy, sprzątamy czy biegamy. Najpopularniejszą platformą, z największą liczbą nagrań wysokiej jakości jest Storytel. Oto najciekawsze książkowe propozycje, jakie dla Was przygotowali.

„Dzikie białko” – Joanna Chmielewska

storytel dzikie białko audiobook

„Dzikie białko” jest kontynuacją niezwykle ciepło przyjętego „Lesia”. Joanna Chmielewska jako królowa polskiego kryminału nie zawodzi czytelników swoim nieszablonowym podejściem. Przepełniona wybornym humorem kontynuacja przygód nieporadnego architekta-pasjonata skupia się na poszukiwaniu zdrowej żywności. Dlaczego podejmują się tego     Lesio i jego znajomi z pracy? Takie pytanie można zaliczyć do retorycznych – to ekipa do zadań specjalnych! Poznawanie treści książki na Storytel uprzyjemnia świetnie dobrany głos lektora, którym jest w tym przypadku Tomasz Kot.

„Behawiorysta” – Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz przebojem wbił się na rynek książki i cały czas pozostaje na szczycie listy najpopularniejszych polskich autorów powieści kryminalnych. „Behawiorysta” to wciągająca historia zamachu na szkołę. Nie wiadomo kim jest terrorysta oraz czego oczekuje, biorąc zakładników i transmitując wydarzenie na żywo w Internecie. Do akcji wkracza przywrócony do pracy prokurator – Gerard Edling, który jest specjalistą w zakresie badania ludzkich zachowań. Dotychczas miał 100% skuteczności w rozwiązywaniu powierzonych mu spraw.

Po ten audiobook powinni sięgnąć tylko ludzie o mocnych nerwach! Jak to bywa w przypadku twórczości Mroza, historia płynie sama, przyjemnie i nienachalnie wpływając do świadomości odbiorcy. Z treścią „Behawiorysty” słuchaczy Storytel zapoznaje Robert Jarociński.

629 kości” – M. M. Perr

629 kości audiobook kryminalny w storytel pl

M. M. Perr to pisząca pod pseudonimem polska pisarka powieści kryminalnych, z wykształcenia analityk i politolog. Jej seria książek o podkomisarzu Robercie Lwie to powiew świeżości w tym gatunku. W pierwszej części cyklu policjant zajmuje się tajemniczą sprawą szczątków odkrytych w Bieszczadach przez maturzystów. Zbadanie kości nie jest łatwe, podobnie jak rozwiązanie zagadki, której korzenie sięgają kilkadziesiąt lat wstecz. Dodatkowo ujawnienie zbrodni wzmaga społeczne oburzenie – zaczynają się protesty. Od tempa i trafności podejmowanych decyzji zależy pozycja wpływowych ludzi w Policji, Prokuraturze, a nawet Rządzie.

„629 kości” należy do wciągających audiobooków z wartką, angażującą akcją. Momentami potrafi naprawdę zaskoczyć, nawet największych fanów kryminałów. Dla Storytel głosu jako lektor udzielił Filip Kosior.

Sięgnij po swoje ulubione audiobooki!

kobiety słuchają tych audiobooków w serwisie storytel

Dzięki nim zabierzesz swoje ulubione książki ze sobą, gdzie tylko chcesz. Skończysz z dźwiganiem ciężarów, a będziesz mógł wsłuchać się uważnie we wciągające historie kryminalne. Platforma Storytel to nie tylko wspomniane „Dzikie białko”, „Behawiorysta” czy „629 kości” – dostajesz dostęp do słuchania tysięcy doskonałych powieści, nagranych w najwyższej jakości. Sprawdź już dziś audiobooki, które oferuje Storytel w ramach abonamentu swoim subskrybentom!

Redakcja audionote.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *