Jak ubierać się modnie?

Wiele osób zastanawia się, jak powinno ubierać się poprawnie, aby wpasować się w aktualne trendy, jednak czy powinniśmy obierać taką drogę?

Pierwszą zasadą, aby wpasować się w trendy na 2020 rok jest bycie oryginalnym. Aktualna moda wymaga od nas, abyśmy byli kreatywni. Jeżeli potrafimy dobrze dobrać kolorystycznie nasze ubranie, z całą pewnością nie będzie dla nas trudem wybranie odpowiedniej stylizacji.

Trendy w modzie

Aktualnie wśród trendów młodzieżowych, kładzie się ogromny nacisk na buty, tutaj mowa będzie głównie na sneakersach, T-shirtach, bluzach, oraz wszelkiego rodzaju naszyjnikach tzw chainach i sygnetach (głównie u mężczyzn). Spodnie w tym zestawieniu są drugorzędne, jednak najlepiej będą pasowały takie, które posiadają szeroką nogawkę, oraz bedą delikatnie krótsze niż do momentu naszych kostek, tak aby nasze skarpety były widoczne.

Gdy mówimy o trendach w 2020 roku, z całą pewnością widzimy nastolatka, który ma sneakersy typu Daddy shoes, spodnie dresowe, bądź z innego materiału z szeroką nogawką z lampasami, na górze widnieje longsleeve biały lub czarny, a na niego założony t-shirt z minimalistycznym obrazkiem bądź napisem. Wszelkiego rodzaju sygnety doskonale wkomponują się wraz z chainem na szyi z kłódką.

Nie możemy również zapomnieć o naszych skarpetkach, tu młodzież postawiła na swoją kreatywność i im bardziej zwariowane skarpetki posiadamy tym lepiej dla nas. Kolorowe, z filmowymi postaciami bądź minimalistyczne, wszystko wpasuje się idealnie. Ważne aby nasze skarpetki były długie, tak aby zasłonić naszą nogę.

Kreatywność w modzie

Podany „outfit” jest naszą propozycją, jednak w aktualnych trendach osoby kreatywne są najbardziej doceniane. W dzisiejszym świecie trend wyznaczają jedynie granice naszej wyobraźni, tak więc jeżeli chcesz być modną osobą, rusz swoją głową i załóż to w czym najlepiej się czujesz. Kolory takie jak biały i czarny będą pasować tak samo, jak wszystkie inne kolory. Ważną rzeczą jest dopasowanie wszystkiego tak, aby tworzyło spójną kompozycję.

W dzisiejszym świecie nie trzeba być bogatym, żeby dobrze się ubrać. Ludzie chwalą się swoimi znaleziskami w sklepach typu „second hand”, i prześcigają się, kto znajdzie droższą rzecz. Jednak to tylko wyzwania i jeśli nie stać cię na drogie markowe ciuchy, nie krępuj się i idź do takiego sklepu i znajdź stylizację, dzięki której będziesz czuł się swobodnie i modnie. Jeszcze raz podkreślamy, że kwestią modnego ubierania się jest tylko twoja wyobraźnia i kreatywność, więc porzuć swoje czarno-białe ciuchy i zaszalej z kolorami!

Redakcja audionote.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *