Zalety szeregowców


Zasadzić drzewo, wznieść dom, spłodzić syna. Taki plan dla każdego mężczyzny mieli ich ojcowie i choć mamy XXI wiek, niedużo się w tej kwestii zmieniło.

Pomimo wyścigu szczurów, pracy w wymagających firmach i trybu życia podporządkowanemu karierze, dalej marzymy o rodzinie. To ona dalej jest priorytetem, pomimo władzy pieniądza. Ale jak brać ślub i mieć dzieci, w trakcie gdy nie mamy nawet własnej nieruchomości? Mieszkania są za ciasne, czynsze rosną i nawet drzewa nie ma gdzie posadzić. Z kolei domy są dalej za drogie dla statystycznego Kowalskiego. Ale jest złoty środek, czyli szeregowiec. To budynek składający się z kilku przylegających do siebie domów, złączonych ze sobą jedną, lub dwiema ścianami.

Ten typ zabudowy ma sporo plusów, bowiem jest tańszy niż dom wolnostojący, a przy tym nie musimy użerać się z głośnymi sąsiadami z pionu, i bać, że któryś zaleje nam mieszkanie. A przy tym mamy dostęp do swojego własnego ogródka! Niewątpliwie, szeregowiec jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kogo nie satysfakcjonuje gnieżdżenie się w bloku, ale nie stać go na niezależną posesję.

Nieruchomości ściśle ze sobą sąsiadujące uzyskały uznanie w takich państwach jak Wielka Brytania czy Holandia, gdzie w ten sposób uporano się z drogimi działkami i dużą gęstością zaludnienia przypadającą na kilometr kwadratowy. W Polsce popyt na nie stale się zwiększa, a deweloperzy wychodzą naprzeciwko oczekiwań klientów budując całe osiedla w zabudowie szeregowej.

Podobne artykuły


Samochody to najlepsze zabawki dla chłopców

Samochody to najlepsze zabawki dla chłopców

Samochody, piłki, pistolety, to najpopularniejsze zabawki dla małych dzieci. Mogą się one nimi bawić...
Współczesne biurowce

Współczesne biurowce

​Biurowce, wysokościowce, wieżowce czy po prostu drapacze chmur (tak je kiedyś nazywano), są dziś ni...
Wyraź siebie dzięki odzieży patriotycznej marki Surge Polonia!

Wyraź siebie dzięki odzieży patriotycznej marki Surge Polonia!

Osoby wyszukujące sposobu na zaprezentowanie swojej patriotycznej postawy mogą dziś nie tylko chodzi...
Ruchoma Szopka w Wambierzycach

Ruchoma Szopka w Wambierzycach

Gdzie  i w jaki sposób dzieci i młodzież spędzają czas w wakacje?

Gdzie i w jaki sposób dzieci i młodzież spędzają czas w wakacje?

Zabawki drewniane

Zabawki drewniane

Skup aut - formalności

Skup aut - formalności