Kompletny gabinet dla mecenasa


Przestrzeń biurowa i przestrzeń gabinetowa to na pewno w pewnym rozumieniu jedno i to samo, ale mimo wszystko należy wprowadzić tutaj rozróżnienie i przy dokonywaniu praktycznych wyborów trzymać się go w sposób kurczowy. Inaczej bowiem musimy definiować pomieszczenie służące jako gabinet niż jego biurowy odpowiednik, chociaż w dużej mierze w obu miejscach będą wykonywane podobne czynności i oba pomieszczenia będą w firmie służyły do podobnych celów. Diabeł oczywiście tkwi w szczegółach.

 

Rezygnujemy z eklektyzmu (wszystkie elementy biura powinny być spójne)

Pierwsza sprawa, którą tutaj trzeba podnieść, jest bardzo dobrze zaprezentowana w sklepie internetowym 10office.pl, gdzie meble biurowe dzielą się na typy i kolekcje, a meble gabinetowe są raczej kompletami, których nie należy rozdzielać. Jest to ważne ponieważ mebel gabinetowy i właściwie cały gabinet to strefa bardzo reprezentacyjna. Unikamy w niej eklektyczności i jeśli potrzebujemy mebla pełniącego daną funkcję, wybieramy go z kolekcji, z której jest reszta przedmiotów. Jeśli mamy biurko z kolekcji Mecenas 10office.pl, komódkę wybierzemy z tego samego zestawu.

 

Pełna funkcjonalność (zamykana szafka na ważniejsze dokumenty jest niezbędna)

Gabinet mimo wszystko zawsze pozostanie biurem. Na sztandar wzięliśmy mecenasa, więc możemy przy nim zostać. Mecenas na pewno potrzebuje biurka, na pewno potrzebuje gabloty na łatwo dostępne dokumenty, które woli mieć na papierze niż w komputerze, a do tego potrzebuje jeszcze komody, w której będzie trzymał dokumenty o charakterze niejawnym, czyli sprawunki swoich klientów. (stół konferencyjny jest co najmniej wskazany) Warto pamiętać jeszcze o jakimś niewielki stole konferencyjnym, przy którym można się spotkać z klientami, a jeśli będzie ku temu osobne miejsce, przyda się biurko umożliwiające wygodne zabranie przy nim miejsca także gościowi. (biurko powinno umożliwiać wygodne przyjmowanie przy nim gości) To wszystko powinno być koniecznie z jednej kolekcji.

Podobne artykuły


Skup aut - formalności

Skup aut - formalności

W okoliczności gdy nasz pojazd jest w fatalnym wyglądzie, lub po prostu nie mamy czasu na poszukiwan...
Film muzyczny

Film muzyczny

Film muzyczny to współczesna odmiana musicalu. W ostatnich latach powstało sporo filmó...
Ruchoma Szopka w Wambierzycach

Ruchoma Szopka w Wambierzycach

Ruchoma szopka jest największa i najstarszą szopką w Polsce. Jej twórcą jest zegarmistrz Long...

Partnerzy


Nowe płyty na rynku

Nowe płyty na rynku

Codzienna gimnastyka dla zdrowia

Codzienna gimnastyka dla zdrowia

Okiem podróżnika

Okiem podróżnika

Wyraź siebie dzięki odzieży patriotycznej marki Surge Polonia!

Wyraź siebie dzięki odzieży patriotycznej marki Surge Polonia!