Kompletny gabinet dla mecenasa


Przestrzeń biurowa i przestrzeń gabinetowa to na pewno w pewnym rozumieniu jedno i to samo, ale mimo wszystko należy wprowadzić tutaj rozróżnienie i przy dokonywaniu praktycznych wyborów trzymać się go w sposób kurczowy. Inaczej bowiem musimy definiować pomieszczenie służące jako gabinet niż jego biurowy odpowiednik, chociaż w dużej mierze w obu miejscach będą wykonywane podobne czynności i oba pomieszczenia będą w firmie służyły do podobnych celów. Diabeł oczywiście tkwi w szczegółach.

 

Rezygnujemy z eklektyzmu (wszystkie elementy biura powinny być spójne)

Pierwsza sprawa, którą tutaj trzeba podnieść, jest bardzo dobrze zaprezentowana w sklepie internetowym 10office.pl, gdzie meble biurowe dzielą się na typy i kolekcje, a meble gabinetowe są raczej kompletami, których nie należy rozdzielać. Jest to ważne ponieważ mebel gabinetowy i właściwie cały gabinet to strefa bardzo reprezentacyjna. Unikamy w niej eklektyczności i jeśli potrzebujemy mebla pełniącego daną funkcję, wybieramy go z kolekcji, z której jest reszta przedmiotów. Jeśli mamy biurko z kolekcji Mecenas 10office.pl, komódkę wybierzemy z tego samego zestawu.

 

Pełna funkcjonalność (zamykana szafka na ważniejsze dokumenty jest niezbędna)

Gabinet mimo wszystko zawsze pozostanie biurem. Na sztandar wzięliśmy mecenasa, więc możemy przy nim zostać. Mecenas na pewno potrzebuje biurka, na pewno potrzebuje gabloty na łatwo dostępne dokumenty, które woli mieć na papierze niż w komputerze, a do tego potrzebuje jeszcze komody, w której będzie trzymał dokumenty o charakterze niejawnym, czyli sprawunki swoich klientów. (stół konferencyjny jest co najmniej wskazany) Warto pamiętać jeszcze o jakimś niewielki stole konferencyjnym, przy którym można się spotkać z klientami, a jeśli będzie ku temu osobne miejsce, przyda się biurko umożliwiające wygodne zabranie przy nim miejsca także gościowi. (biurko powinno umożliwiać wygodne przyjmowanie przy nim gości) To wszystko powinno być koniecznie z jednej kolekcji.

Podobne artykuły


Zmiany w uzyskiwaniu pozwolenia na budowę domu mieszkalnego

Zmiany w uzyskiwaniu pozwolenia na budowę domu mieszkalnego

​Kiedy planujemy budowę domu zależy nam na jej szybkim zakończeniu. Zbliżające się zmiany w prawie b...
Wyraź siebie dzięki odzieży patriotycznej marki Surge Polonia!

Wyraź siebie dzięki odzieży patriotycznej marki Surge Polonia!

Osoby wyszukujące sposobu na zaprezentowanie swojej patriotycznej postawy mogą dziś nie tylko chodzi...
Podróże zagraniczne

Podróże zagraniczne

Polacy coraz częściej podróżują po całym świecie. Stało się to w ostatnich czasach bardzo pop...

Partnerzy


Wypoczynek na Mazurach

Wypoczynek na Mazurach

Wychowanie dziecka niepełnosprawnego

Wychowanie dziecka niepełnosprawnego

Nowoczesna forma reklamy za pomocą Adwords

Nowoczesna forma reklamy za pomocą Adwords

Światło potrzebne od zaraz

Światło potrzebne od zaraz